Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kominek to niebywały element każdego domu, a ponieważ najczęściej stoi w centrum salonu jest również niezwykłą ozdobą! Nadaje każdemu wnętrzu ciepłego, przytulnego charakteru i sprawia, że pomieszczenie prezentuje się niezwykle elegancko.  Dlatego powinien być wykonany z najwyższą dbałością o detale. Zamawiając u nas obudowę kominkową z kamienie naturalnego masz gwarancję, że będzie on przykuwał wzrok każdego Twojego gościa.

Kamień naturalny jest niepalny i całkowicie odporny na wysokie temperatury, co powoduje, że jest nie tylko gustownym wyborem, ale również bardzo praktycznym i bezpiecznym.

Dodatkowo przez cały czas zachowuje swoje właściwości i wiele lat spełnia swoją funkcję.

Co ważne, kominki z kamienia naturalnego są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości czy pielęgnacj.

W naszej ofercie znajdziesz obudowy  kominkowe z marmuru, kwarcytu naturalnego, granitu, a nawet trawertynu czy onyksu. Możemy stworzyć dla Ciebie dowolny kształt, a więc kominek świetnie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach urządzonym w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Nasi wysoko wyspecjalizowani fachowcy dopasują kamień w taki sposób, że łączenia będą niewidoczne, co tylko spotęguje niesamowity efekt wizualny.

Podczas rozmowy zapytamy Cię o Twoje potrzeby oraz oczekiwania i pomożemy dobrać kamień, z którego powstanie Twój wymarzony kominek.