Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oprócz posadzki z kamienia naturalnego przy budowaniu domu warto również przemyśleć kwestie schodów. Wiele osób decyduje się na klasyczne drewniane schody, natomiast my zdecydowanie rekomendujemy schody z kamienia naturalnego, które są doskonałą alternatywę dla innych konstrukcji – drewnianych czy  nowoczesnych stalowych. O tym dlaczego warto zainwestować w schody z kamienia naturalnego pisaliśmy na naszyb blogu – zapraszamy TUTAJ.

Schody z kamienia naturalnego np. z granitu doskonale sprawdzą się zarówno na zewnętrz, jak i wewnątrz. Naturalny kamień jest trwały, elegancki, a przede wszystkim  ponadczasowy.

Tworzymy projekty dostosowane w 100% do potrzeb Klienta, idealnie dopasowując całość  do elewacji – w przypadku schodów zewnętrznych, bądź w przypadku schodów wewnętrznych do aranżacji pozostałych pomieszczeń i ogólnej koncepcji projektu.

W ofercie posiadamy tylko najlepsze produkty z kamienia naturalnego – ich niezwykle bogata kolorystyka i zróżnicowane wzornictwo pozwoli na dobranie materiału idealnie wpisującego się w Twój gust! 

Realizujemy wszelkie projekty bez względu na rodzaj schodów! Wykonamy każde schody z kamienia naturalnego tzw. schody proste, schody po łuku czy schody zabiegowe.

Dodatkowo gwarantujemy Ci kompleksową obsługę – począwszy od pomiaru, poprzez doradztwo, przygotowanie schodów, ich transport oraz oczywiście profesjonalny montaż.